  • TP01104A-4KB
TP01104A-4KB
advertisement
Manufacturer No:
TP01104A-4KB
Manufacturer:
NKK Switches
HK JDW NO:
558-TP01104A-4KB
Package:
Datasheet:
TP01104A-4KB
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TP01104A-4KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Published
    2017
  • Series
    TP01
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Resistive
  • Interface
    4-Wire
  • Diagonal Screen Size
    10.4 264.16mm
  • Height
    6.39 162.40mm
  • Length
    8.47 215.00mm
  • Width
    0.08 2.10mm