  • FTAS00-121A5
FTAS00-121A5
advertisement
Manufacturer No:
FTAS00-121A5
HK JDW NO:
558-FTAS00-121A5
Package:
Datasheet:
FTAS00-121A5
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Step5Bar-code shipping tag
FTAS00-121A5
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2010
  • Operating Supply Voltage
    5.5V
  • Insulation Resistance
    10MOhm
  • Interface
    RS232, USB
  • Sensing Method
    Resistive
  • Touchscreen
  • Diagonal Screen Size
    12.1 307.34mm
  • Diagonal Size
    12.1 in
  • Height
    7.50 190.60mm
  • Length
    9.94 252.40mm
  • Width
    0.083 2.10mm