  • MLG1005S16NHT000
MLG1005S16NHT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG1005S16NHT000
HK JDW NO:
769-MLG1005S16NHT000
Datasheet:
MLG1005S16NHT000
Description:
Quantity:
In Stock : 7750
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MLG1005S16NHT000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    400mA
  • Inductance
    16nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    550mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    2.1GHz
  • Q @ Freq
    8 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm