  • LEDWB150X150PW2-XQ
LEDWB150X150PW2-XQ
advertisement
Manufacturer No:
LEDWB150X150PW2-XQ
HK JDW NO:
124-LEDWB150X150PW2-XQ
Package:
Datasheet:
Description:
Vision Light,LED,Visible White,150mmx 150mm,24VDC,Backlight,IP67,82483
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LEDWB150X150PW2-XQ
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    LED
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Backlight
  • Max Operating Temperature
    50°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Color
    White
  • Voltage - Rated DC
    24V
  • Operating Supply Voltage
    24V
  • Height
    1.014 25.76mm
  • Length
    7.438 188.93mm
  • Width
    7.091 180.11mm
  • Length - Emitting Surface
    6.252 158.80mm
  • Width - Emitting Surface
    5.906 150.01mm