  • LEDRLB145XW6-XQ
LEDRLB145XW6-XQ
advertisement
Manufacturer No:
LEDRLB145XW6-XQ
HK JDW NO:
124-LEDRLB145XW6-XQ
Package:
Datasheet:
Description:
VISION LIGHT-LINEAR BACK LIGHT 1
Step5Bar-code shipping tag
LEDRLB145XW6-XQ
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Series
    LED
  • Type
    Bar
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
  • Outer Diameter - Emitting Surface
  • Height
    1.283" (32.60mm)
  • Length
    6.730" (171.00mm)
  • Width
    2.339" (59.40mm)
  • Length - Emitting Surface
    5.709" (145.00mm)
  • Width - Emitting Surface
    1.378" (35.00mm)