  • LEDRB85X220M
LEDRB85X220M
advertisement
Manufacturer No:
LEDRB85X220M
HK JDW NO:
124-LEDRB85X220M
Package:
Datasheet:
Description:
PRESENCEPLUS 85 X 220 MM BACKLIG
Step5Bar-code shipping tag
LEDRB85X220M
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Series
    LED
  • Type
    Backlight
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
  • Outer Diameter - Emitting Surface
  • Height
    0.984" (25.00mm)
  • Length
    10.858" (275.80mm)
  • Width
    4.260" (108.20mm)
  • Length - Emitting Surface
    8.661" (220.00mm)
  • Width - Emitting Surface
    3.346" (85.00mm)