  • LEDRB225X150PW2-XQ
LEDRB225X150PW2-XQ
advertisement
Manufacturer No:
LEDRB225X150PW2-XQ
HK JDW NO:
124-LEDRB225X150PW2-XQ
Package:
Datasheet:
Description:
VISION LIGHT - 225X150MM BACKLIG
Step5Bar-code shipping tag
LEDRB225X150PW2-XQ
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Series
    LED
  • Type
    Backlight
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
  • Outer Diameter - Emitting Surface
  • Height
    1.002" (25.45mm)
  • Length
    7.091" (180.11mm)
  • Width
    10.738" (272.75mm)
  • Length - Emitting Surface
    5.906" (150.00mm)
  • Width - Emitting Surface
    8.858" (225.00mm)