  • LEDIB225X150PW2-XQ
LEDIB225X150PW2-XQ
advertisement
Manufacturer No:
LEDIB225X150PW2-XQ
HK JDW NO:
124-LEDIB225X150PW2-XQ
Package:
Datasheet:
Description:
VISION LIGHT - 225X150MM BACKLIG
Step5Bar-code shipping tag
LEDIB225X150PW2-XQ
    Select All
  • Height
    1.002" (25.45mm)
  • Length
    7.091" (180.11mm)
  • Width
    10.738" (272.75mm)
  • Length - Emitting Surface
    5.906" (150.00mm)
  • Width - Emitting Surface
    8.858" (225.00mm)