  • 3Z4S-LT MEBL-CR50
3Z4S-LT MEBL-CR50
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MEBL-CR50
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MEBL-CR50
Package:
Datasheet:
3Z4S-LT MEBL-CR50
Description:
BACKLIGHT RED 74MM X 90MM
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MEBL-CR50
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Backlight
  • Color
    Red
  • Height
    0.315 8.00mm
  • Length
    2.913 74.00mm
  • Width
    3.543 90.00mm
  • Length - Emitting Surface
    1.969 50.00mm
  • Width - Emitting Surface
    1.969 50.00mm