  • FLV-BR15020B
FLV-BR15020B
advertisement
Manufacturer No:
FLV-BR15020B
HK JDW NO:
607-FLV-BR15020B
Package:
Datasheet:
Description:
BAR LIGHT BLUE 150MM X 20MM 5.5W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLV-BR15020B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Series
    FLV-BR
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Bar
  • Color
    Blue
  • Power Dissipation-Max
    5.5W
  • Height
    0.748 19.00mm
  • Length
    5.906 150.00mm
  • Width
    0.787 20.00mm
  • Length - Emitting Surface
    5.433 138.00mm
  • Width - Emitting Surface
    0.630 16.00mm