  • ISPPAC-CLK5312S-01T48I
ISPPAC-CLK5312S-01T48I
advertisement
Manufacturer No:
ISPPAC-CLK5312S-01T48I
HK JDW NO:
477-ISPPAC-CLK5312S-01T48I
Description:
3.3V Clock Generator, Fanout Distribution, Zero Delay Buffer 267MHz ISPPAC-CLK53 Clock Generators ispClock™ Series 48 Pins 48-LQFP 48 Terminals Surface Mount 3V~3.6V Tray
Step5Bar-code shipping tag
ISPPAC-CLK5312S-01T48I
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    240
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    30
    48
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3V
  • Frequency (Max)
    267MHz
  • Ratio - Input:Output
    2:12
  • fmax-Min
    267 MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    7mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V