  • FTAS00-10.6AW-4A
FTAS00-10.6AW-4A
advertisement
Manufacturer No:
FTAS00-10.6AW-4A
HK JDW NO:
558-FTAS00-10.6AW-4A
Package:
Datasheet:
FTAS00-10.6AW-4A
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Step5Bar-code shipping tag
FTAS00-10.6AW-4A
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Interface
    4-Wire
  • Diagonal Screen Size
    10.6 269.24mm
  • Height
    5.56 141.30mm
  • Length
    9.19 233.40mm
  • Width
    0.08 2.03mm