  • CPPC7-A7BR-32.0TS
CPPC7-A7BR-32.0TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC7-A7BR-32.0TS
HK JDW NO:
151-CPPC7-A7BR-32.0TS
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
CPPC7-A7BR-32.0TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPC7-A7BR-32.0TS
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm