  • CPPC5L-A7BP-25.0TS
CPPC5L-A7BP-25.0TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC5L-A7BP-25.0TS
HK JDW NO:
151-CPPC5L-A7BP-25.0TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPC5L-A7BP-25.0TS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm