  • CPPC5-A7BR-77.76TS
CPPC5-A7BR-77.76TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC5-A7BR-77.76TS
HK JDW NO:
151-CPPC5-A7BR-77.76TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPC5-A7BR-77.76TS
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    77.76MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm