  • CPPFXC7LZ-BR-68.75TS
CPPFXC7LZ-BR-68.75TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPFXC7LZ-BR-68.75TS
HK JDW NO:
151-CPPFXC7LZ-BR-68.75TS
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CPPFXC7LZ-BR-68.75TS
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FIPO™ CPPFX
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    68.75MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm