  • CPPC4-A7BR-27.23TS
CPPC4-A7BR-27.23TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC4-A7BR-27.23TS
HK JDW NO:
151-CPPC4-A7BR-27.23TS
Package:
8-DIP (0.300, 7.62mm), 4 Leads
Step5Bar-code shipping tag
CPPC4-A7BR-27.23TS
    3 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    8-DIP (0.300, 7.62mm), 4 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    FIPO™ CPP
  • Size / Dimension
    0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    27.23MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height
    5.588mm
  • Height Seated (Max)
    0.256 6.50mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm