  • CPPC7-A3B6-20.0TS
CPPC7-A3B6-20.0TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPC7-A3B6-20.0TS
HK JDW NO:
151-CPPC7-A3B6-20.0TS
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
CPPC7-A3B6-20.0TS
Step5Bar-code shipping tag
CPPC7-A3B6-20.0TS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm