  • AP7354-12FS4-7
AP7354-12FS4-7
advertisement
Manufacturer No:
AP7354-12FS4-7
HK JDW NO:
233-AP7354-12FS4-7
Package:
4-XDFN Exposed Pad
Datasheet:
AP7354-12FS4-7
Description:
Enable Fixed PMIC 4-XDFN Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 10000
Step5Bar-code shipping tag
AP7354-12FS4-7
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Package / Case
    4-XDFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e4
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Control Features
    Enable
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.2V
  • Number of Regulators
    1
  • Protection Features
    Over Current
  • Current - Quiescent (Iq)
    0.6μA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.9V @ 150mA