  • YC164-FR-076K04L
YC164-FR-076K04L
advertisement
Manufacturer No:
YC164-FR-076K04L
HK JDW NO:
898-YC164-FR-076K04L
Datasheet:
YC164-FR-076K04L
Description:
Quantity:
In Stock : 3217
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
YC164-FR-076K04L
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C