  • YC122-JR-07470KL
YC122-JR-07470KL
advertisement
Manufacturer No:
YC122-JR-07470KL
HK JDW NO:
898-YC122-JR-07470KL
Datasheet:
YC122-JR-07470KL
Description:
Quantity:
In Stock : 80000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
YC122-JR-07470KL
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.039W 1.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    470kOhm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm