  • WBA3225L201T-G-HF
WBA3225L201T-G-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA3225L201T-G-HF
HK JDW NO:
468-WBA3225L201T-G-HF
Description:
200uH@100MHz -40℃~+85℃ 4.8Ω 80V 2 70mA SMD Common Mode Filters ROHS