  • WBA4532L220T-G-HF
WBA4532L220T-G-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA4532L220T-G-HF
HK JDW NO:
468-WBA4532L220T-G-HF
Description:
22uH@100MHz -40℃~+85℃ 1Ω 50V 2 310mA 1812 Common Mode Filters ROHS