  • WBA0805D371PT-G-HF
WBA0805D371PT-G-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA0805D371PT-G-HF
HK JDW NO:
468-WBA0805D371PT-G-HF
Description:
370Ω@100MHz 0.45Ω 50V 2 280mA 0805 Common Mode Filters ROHS