  • VLF4010AT-6R8MR81
VLF4010AT-6R8MR81
advertisement
Manufacturer No:
VLF4010AT-6R8MR81
HK JDW NO:
769-VLF4010AT-6R8MR81
Package:
Nonstandard
Datasheet:
VLF4010AT-6R8MR81
Description:
Quantity:
In Stock : 878
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
VLF4010AT-6R8MR81
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Published
    2005
  • Series
    VLF
  • Size / Dimension
    0.146Lx0.138W 3.70mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Resistance
    320mOhm
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    3.8mm
  • Current Rating
    810mA
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    320mOhm Max
  • Max DC Current
    810mA
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm