  • LQM21PZ3R3NG0D
LQM21PZ3R3NG0D
advertisement
Manufacturer No:
LQM21PZ3R3NG0D
HK JDW NO:
535-LQM21PZ3R3NG0D
Quantity:
In Stock : 8500
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQM21PZ3R3NG0D
    7 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
  • Tolerance
    30%
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    3.3 µH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.207Ohm
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.8A
  • Self Resonant Frequency
    30MHz