  • TZBX4Z250BB110
TZBX4Z250BB110
advertisement
Manufacturer No:
TZBX4Z250BB110
HK JDW NO:
535-TZBX4Z250BB110
Step5Bar-code shipping tag
TZBX4Z250BB110
  • Package / Case
  • Terminal Shape
    GULL WING
  • Mounting Feature
  • HTS Code
  • Packing Method
    BULK
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Capacitor Type
    VARIABLE CAPACITOR
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    50V
  • Adjuster Orientation
    VERTICAL
  • Capacitance-Max
    25pF
  • Capacitance-Min
    4pF