  • S222M33Z5UP65J0R
S222M33Z5UP65J0R
advertisement
Manufacturer No:
S222M33Z5UP65J0R
HK JDW NO:
886-S222M33Z5UP65J0R
Datasheet:
S222M33Z5UP65J0R
Description:
S 2200pF 2000V 2kV Ceramic Capacitor ±20% Z5U -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
S222M33Z5UP65J0R
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    Z5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Rated
    2000V 2kV
  • Capacitance
    2200pF
  • Lead Pitch
    10mm