  • RWR80N58R3FRB12
RWR80N58R3FRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR80N58R3FRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR80N58R3FRB12
Package:
Datasheet:
Description:
58.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR80N58R3FRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    58.3Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm