  • RNR57C1960FRRSL1
RNR57C1960FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1960FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR57C1960FRRSL1
Package:
Datasheet:
RNR57C1960FRRSL1
Description:
1.96kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1960FRRSL1
  • Resistance
    1.96kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm