  • RNR75E9530FMBSL
RNR75E9530FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E9530FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR75E9530FMBSL
Description:
9.53kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E9530FMBSL
  • Resistance
    9.53kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm