  • RCME0273200BZS03
RCME0273200BZS03
advertisement
Manufacturer No:
RCME0273200BZS03
HK JDW NO:
875-RCME0273200BZS03
Description:
Through Hole 7.32kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME0273200BZS03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    7.32kOhm
  • Diameter
    2.4mm
  • Length
    6.5mm