  • RNR55E6980BSBSL
RNR55E6980BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6980BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6980BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E6980BSBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6980BSBSL
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm