  • RNR55E1430FMBSL
RNR55E1430FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1430FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1430FMBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1430FMBSL
  • Resistance
    1.43kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm