  • RGLD8X332J
RGLD8X332J
advertisement
Manufacturer No:
RGLD8X332J
HK JDW NO:
535-RGLD8X332J
Step5Bar-code shipping tag
RGLD8X332J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    8
  • Series
    RGLD(X TYPE)
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    9
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Working Voltage
    100V
  • Power Per Element
    125mW
  • Network Type
    Ladder
  • Height
    2.5mm
  • Length
    20.2mm
  • Width
    5mm