  • RGLD4X104J
RGLD4X104J
advertisement
Manufacturer No:
RGLD4X104J
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-RGLD4X104J
Package:
SIP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RGLD4X104J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    4
  • Series
    RGLD(X TYPE)
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    5
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Subcategory
    Array/Network Resistors
  • Packing Method
    Bulk
  • Construction
    Low Profile
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Working Voltage
    100V
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    125mW
  • Network Type
    Ladder
  • Height
    2.5mm
  • Length
    10.1mm
  • Width
    5mm