  • RGLD4X152J
RGLD4X152J
advertisement
Manufacturer No:
RGLD4X152J
HK JDW NO:
535-RGLD4X152J
Step5Bar-code shipping tag
RGLD4X152J
    Select All
  • Number of Functions
    1
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Number of Elements
    4
  • Working Voltage
    100V
  • Rated Temperature
    70°C
  • Power Per Element
    125mW
  • Network Type
    BUSSED
  • Height
    2.5mm
  • Length
    10.1mm
  • Width
    5mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    SIP
  • Terminal Shape
    FLAT
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    yes
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C