  • NEDZN506Z2.5V25X40F
NEDZN506Z2.5V25X40F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZN506Z2.5V25X40F
HK JDW NO:
10881-NEDZN506Z2.5V25X40F
Package:
Description:
Cap Supercap 50F 2.5V -20% to 80% (25 X 40mm) Snap-In Cylindrical 1000uA 0.015 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZN506Z2.5V25X40F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Termination Style
    Snap-In
  • Voltage
    2.5VDC