  • NEDZ105Z2.5V8X12F
NEDZ105Z2.5V8X12F
advertisement
Manufacturer No:
NEDZ105Z2.5V8X12F
HK JDW NO:
10881-NEDZ105Z2.5V8X12F
Package:
Datasheet:
NEDZ105Z2.5V8X12F
Description:
Cap Supercap 1F 2.5V -20% to 80% (8 X 12mm) Radial Cylindrical 3.5mm 100uA 0.2 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZ105Z2.5V8X12F
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Construction
    Cylindrical
  • Voltage
    2.5VDC