  • MLZ2012N6R8L
MLZ2012N6R8L
advertisement
Manufacturer No:
MLZ2012N6R8L
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-MLZ2012N6R8L
Package:
0805
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MLZ2012N6R8L
  • Package / Case
    0805
  • Weight
    5.499807mg
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    6.8 μH
  • Test Frequency
    2MHz
  • Max DC Current
    550mA
  • Frequency - Self Resonant
    60MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    325mOhm
  • Height
    850μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm