  • LQW15AN39NJ00D
LQW15AN39NJ00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN39NJ00D
HK JDW NO:
535-LQW15AN39NJ00D
Datasheet:
LQW15AN39NJ00D
Description:
FIXED IND 39NH 250MA 700 MOHM
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN39NJ00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Mount
    ONE SURFACE
  • Weight
    793.786648μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Paper, 7 Inch
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    600μm
  • Current Rating
    250mA
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Inductance
    39nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    700mOhm Max
  • Max DC Current
    250mA
  • Frequency - Self Resonant
    3GHz
  • Q @ Freq
    25 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Q Factor
    25
  • Inductance Tolerance
    5%
  • DC Current
    250mA
  • Height
    500μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm