  • L2E2474KT1B0240105055EOY
L2E2474KT1B0240105055EOY
advertisement
Manufacturer No:
L2E2474KT1B0240105055EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-L2E2474KT1B0240105055EOY
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 470nF 250VAC -40℃~+125℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=22.5mm Film Capacitors ROHS