  • B33A222KD1B0075075035EOY
B33A222KD1B0075075035EOY
advertisement
Manufacturer No:
B33A222KD1B0075075035EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B33A222KD1B0075075035EOY
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF -40℃~+105℃ ±10% 1kV Radial Leaded,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS