  • Q11F1D332MQ0T0S0P0
Q11F1D332MQ0T0S0P0
advertisement
Manufacturer No:
Q11F1D332MQ0T0S0P0
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-Q11F1D332MQ0T0S0P0
Package:
Datasheet:
Description:
3.3nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS