  • K105K310VE4L35
K105K310VE4L35
advertisement
Manufacturer No:
K105K310VE4L35
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-K105K310VE4L35
Description:
1uF ±10% X2 310VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS