  • Z224K310VD4L3.5
Z224K310VD4L3.5
advertisement
Manufacturer No:
Z224K310VD4L3.5
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-Z224K310VD4L3.5
Package:
Datasheet:
Description:
220nF ±10% X2 310VAC Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS