  • K334K310VD2L3.2
K334K310VD2L3.2
advertisement
Manufacturer No:
K334K310VD2L3.2
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-K334K310VD2L3.2
Description:
330nF ±10% X2 310VAC Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS