  • K104K275VC3L3.5
K104K275VC3L3.5
advertisement
Manufacturer No:
K104K275VC3L3.5
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-K104K275VC3L3.5
Description:
100nF ±10% X2 275VAC Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS