  • IFL16-030NB300X200
IFL16-030NB300X200
advertisement
Manufacturer No:
IFL16-030NB300X200
HK JDW NO:
769-IFL16-030NB300X200
Purchasing and Inquiry
IFL16-030NB300X200 Overview
IFL16-030NB300X200 Features
Shielding Sheet
IFL series
IFL16-030NB300X200 Applications
There are a lot of TDK Corporation IFL16-030NB300X200 RFI & EMI Materials applications.
  • Medical
  • Home and Security
  • LoT applications
  • Low Noise Amplifier
  • Health care
  • Automotive
  • Health and Fitness
  • Smart Energy
  • Switch
  • Power management
Step5Bar-code shipping tag
IFL16-030NB300X200
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Adhesive
    Non-Conductive, Single Sided
  • Length
    11.811 300.00mm
  • Width
    7.874 200.00mm
  • Thickness
    25.4μm
  • Thickness - Overall
    0.001 0.03mm