  • IFL04-200ND300X200
IFL04-200ND300X200
advertisement
Manufacturer No:
IFL04-200ND300X200
HK JDW NO:
769-IFL04-200ND300X200
Purchasing and Inquiry
IFL04-200ND300X200 Overview
IFL04-200ND300X200 Features
Shielding Sheet
IFL series
IFL04-200ND300X200 Applications
There are a lot of TDK Corporation IFL04-200ND300X200 RFI & EMI Materials applications.
  • Low Noise Amplifier
  • Power Amplifier
  • Wireless Price Tags
  • Utility Energy
  • Health care
  • Smart Energy
  • LED Lighting
  • Secure Payment
  • Fitness
  • Digital Remote
Step5Bar-code shipping tag
IFL04-200ND300X200
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Adhesive
    Non-Conductive, Double Sided
  • Length
    11.811 300.00mm
  • Width
    7.874 200.00mm
  • Thickness - Overall
    0.008 0.20mm